Zobacz dlaczego warto wybrac naszą firmę!

  • Zapewniamy darmowy dowóz na terenie Lubelszczyzny
  • Wspieramy ekologię i prowadzimy recykling baterii
  • W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów
  • Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji

Praca

Oferujemy pracę na stanowisku przedstawiciela ds. handlu

Najważniejsze zadania:

  • rozwój sprzedaż na wyznaczonym terenie,
  • aktywne zdobywanie nowych klientów,
  • prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych,
  • koordynowanie realizacji zleceń od klientów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy,
  • wysokie zarobki,
  • system premii,
  • narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w obsłudze klientów,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość branży elektronicznej,
  • znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów,
  • umiejętność nawiązywania stałych kontaktów z nowymi klientami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Prosimy o przesłanie CV na adres: bat@bat.lublin.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującą w tym zakresie ustawą.